Kalendarze książkowe - wszystko w jednym miejscu

website template image

Prezentowane kalendarze książkowe to oferta, która zadowoli nie tylko personel biurowy ale też studenta i ucznia. Oryginalna stylistyka oraz czytelny układ sprawiają że nasze produkty świetnie sprawdzają się w codziennym planowaniu obowiązków.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, kalendarze produkujemy w formacie A5, B6 oraz w oprawie twardej i miękkiej. Dużą popularnością cieszą się modele z dedykowanymi wkładkami. W zależności od potrzeb, kalendarz może być nie tylko organizerem, ale też sposobem na miłe spędzenie czasu. Asortyment obejmuje wersje z kolorowanką odstresowującą, krzyżówkami i grami sudoku, wkładką na notatki czy wkładką informacyjną dla kierowcy.

Wszystkie prezentowane kalendarze książkowe posiadają wykonanie z papieru o gramaturze minimum 80 mg, dzięki czemu tusz nie plami rąk i nie jest widoczny z drugiej strony. Planery posiadają łączenie mocnymi nićmi, przez co są trwałe i nie ulegają zniszczeniu.

Zachęcamy do zapoznania się katalogiem kalendarzy - do wyboru mają Pastwo ponad kilkadziesiąt wzorów, deseni i formatów.

kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe BookTime - postaw na dobrą organizację